Apple випустила короткий огляд функцій ios 15

13

Apple вже порадувала нас тим, що оголосила дату своєї презентації. Тепер же компанія випустила огляд функцій в додатку “поради” – короткий гайд з декількох порад, який розповідає про основні нововведення оновленої операційної системи і як ними користуватися. Можливо, не всі функції з’являться відразу-частина будуть додавати з часом у вигляді невеликих оновлень. Розібралися, як користуватися, що нового, і чи будуть функції доступні в нашій країні.

Apple додала короткий огляд нових функцій ios 15 в додатку» поради ”

Як оновився facetime

У facetime з’являться нові функції, які зроблять голос чіткіше і приберуть фоновий шум

У facetime на ios 15 з’явиться функція ізоляції голосу — опція допомагає відфільтрувати фонові шуми, що потрапляють при роботі мікрофона. Нововведення було розроблено завдяки машинному навчанню і різним алгоритмам. Тепер ваш співрозмовник буде чути вас чітко, ніби ви сидите поруч — шуми не будуть заважати вам, співрозмовник буде чути тільки ваш голос. Якщо вибрати “широкий спектр”, то це дозволить використовувати навколишні вас звуки. Крім того, тепер можна буде створювати посилання на розмову в facetime — досить поділитися посиланням з ким-небудь, щоб людина приєднався до вас.

Як зберігаються фото в iphone

Добірки фото запрацюють по-новому: тепер буде відображатися все те, що вам надіслали в imessage

На вкладці «для вас» з’явиться новий розділ «відправлено вам», де автоматично будуть відображатися фото і відео, які вам прислали в imessage. Знімки, на яких є ви, додадуться в розділи «всі фото», «дні», «місяці» і «роки». Вони будуть відображатися в добірках і “спогадах”, в тому числі в віджеті з фотографіями.

Як зміняться повідомлення в ios 15

Нове — це добре забуте старе. Саме так подумали в apple, створивши щось схоже на» профілі «зі старих мобільних телефонів, назвали цю функцію»фокусування”. У ios 15 буде чотири стандартні профілі: “не турбувати», «особистий час», «робота»і “сон”. Кожен з них буде працювати по-своєму. Наприклад, профіль “робота” допоможе сфокусуватися в робочий час, щоб повідомлення не заважали. Фокусування буде налаштовуватися, використовуючи дані вашого пристрою про отримані повідомлення. На їх основі ви будете отримувати повідомлення від тих, кого потрібно вам.

Зведення повідомлень допоможе переглянути потрібні сповіщення у зручний час

З’явиться також зведення повідомлень — вранці, ввечері або в інший запланований час. Зведення буде містити ті повідомлення, які вам більше підходять. Це допоможе швидко вивчити те, що ви пропустили за день, поки був включений режим фокусування.

Як зміняться карти в ios 15

Карти стануть ще універсальніше: в цьому допоможуть ar-моделі

В цьому додатку з’явиться багато цікавих змін. єдиний мінус : чи будуть вони працювати в нашій країні? поки, на жаль, не будуть. Тепер, коли йдеш пішки, можна стежити за інструкціями в доповненій реальності — виглядає дійсно круто. Таким чином можна досліджувати нові міста, адже на карті будуть з’являтися різні пам’ятки і об’єкти.

Групи вкладок в ios 15

Спочатку “бібліотека додатків«, тепер» група вкладок” — apple допомагає нормально організувати робочий простір

Нова функція браузера safari дозволить нарешті розібратися з купою відкритих вкладок — це дуже зручно, коли відкриваєте багато веб-сторінок, але вам потрібен хоч якийсь порядок в системі. Групу вкладок можна створити, перейменувати або видалити. Самі вкладки всередині групи будуть відображатися у вигляді ескізів, що полегшить пошук потрібної сторінки. А навіщо apple повернула старий дизайн safai-читайте в матеріалі мого колеги івана кузнєцова!

Розпізнавання і переклад тексту з фотографії

Тепер можна розпізнавати текст прямо з фотознімка: потрібно натиснути на будь-яку картинку з текстом (російська мова, на жаль, не підтримується) і з’явиться виділення. Функція абсолютно не нова-таке вже є в багатьох додатках, в тому числі, в google фото. Але текст можна скопіювати прямо з фото-відмінна фіча для стандартного додатка, щоб не завантажувати нічого зайвого. Виділений текст можна переносити прямо з камери в замітки: натисніть на екран і виберіть “текст з камери”, після чого виділіть потрібний текст і система сама зробить його друкованим і вставить в замітку.

В ios 15 перероблять обробку тексту: копіюйте або переводите прямо з фотографії

Тепер перекладати текст стане набагато простіше: переводите прямо з pdf-файлів, повідомлень і з інших додатків — виділяйте потрібний відрізок і натисніть на цю область, вибравши «переклад». Тепер можна скопіювати або зберегти виділений текст. Функція буде працювати і з текстом на фотографіях. Що приємно: функція доступна на різних мовах, в тому числі, російською.

Нова ios 15 не стане революційною і проривною, але в ній з’явиться дуже багато цікавих нововведень, яких нам не вистачає. А які функції в ios 15 ви чекаєте найбільше? розкажіть в нашому telegram-чаті!