Apple випустила ios 15.1 beta 3. Коли реліз?

10

Сьогодні, через більше покладених 7 днів з моменту виходу ios 15.1 beta 2, apple випустила третю тестову збірку наступної версії ос. Поки апдейт доступний тільки учасникам спільноти розробників і власникам відповідного профілю. Однак, враховуючи, що apple досить поспішає і намагається випускати свіжі бети приблизно раз на тиждень, очевидно, що загальнодоступна збірка стане доступна в найближчі години або принаймні дні. Тому, якщо хочете оновитися, просто трохи почекайте.

Ios 15.1 beta 3 вже вийшла, наблизивши реліз

ios 15.1-це оновлення – придаток до ios 15, у складі якої apple випустила не всі обіцяні нововведення. Частина функцій, представлених в червні цього року на конференції розробників wwdc 2021 , не увійшли в релізну версію ios 15, тому що виявилися неготовими. З цієї причини компанії довелося в екстреному порядку випускати позачерговий (а може бути, він планувався з самого початку) апдейт з більшою частиною тих фішок, які apple була змушена відкласти для доопрацювання.

Що нового в ios 15.1

Homepod – навіть mini-отримають підтримку lossless в apple music

Функціональних нововведень в ios 15.1 за традицією не так багато:

  • shareplay (функція обміну відеоконтентом, навіть платним, з співрозмовником через facetime);
  • covid-паспорти в wallet (тепер ви зможете додати qr-код вакцинації або ковід-паспорт в додаток з картами);
  • homepod отримали підтримку lossless-аудіо і формату dolby atmos при відтворенні через apple music.

Як ios 15 змінює швидкість роботи і автономність різних iphone

Як бачите, все. Тобто це навіть не всі відкладені фішки, представлені на wwdc 2021. Так що за apple боржок. Виходить, що компанія повинна нам ще як мінімум три ключові нововведення. Ось вони:

  • звіт про збір даних додатками . Ця функція буде відстежувати, скільки разів, коли і навіщо додатки зверталися до конфіденційних функцій iphone на зразок служб геолокації, камері або мікрофону.
  • користувальницькі домени icloud . Це особлива функція, яка потрібна користувачам, які мають свої домени для електронної пошти навроде [email protected] Вона дозволить приймати і відправляти повідомлення через icloud.
  • universal control . Це універсальна функція для ipados і macos, що створює на їх основі єдиний робочий простір, дозволяючи використовувати планшет в якості другого монітора для комп’ютера і швидко перетягувати між ними об’єкти і курсор миші.
  • 3d-режим в apple maps . Крім глобуса і підвищеної деталізації, що вимагають процесора a12 bionic, в картах apple з’явиться так само звичайний тривимірний режим для перегляду об’єктів інфраструктури, який вийде трохи пізніше.

Коли вийде ios 15.1

Ios 15.1 вийде не пізніше середини листопада

Враховуючи, що ios 15.1 — це частково екстрене оновлення, яке включає в себе також деякі виправлення, очевидно, що apple не планує відтягувати його реліз. Так що я б припустив, що ця версія вийде після закінчення 6-7 бета-версій, три з яких вже вийшли. Виходить, залишається плюс-мінус чотири збірки, а в перерахунку на терміни — близько місяця. Тому крайній термін виходу ios 15.1 – це середина листопада.

Користувачі iphone скаржаться на проблеми з екраном на ios 15

Оскільки ios 15.1 знаходиться на ранньому етапі бета-тестування, висока ймовірність, що ті нововведення, які додані до складу оновлення, — це ще не все. Цілком можливо, що apple підготує ще якісь функції, які планувалося впровадити в операційну систему. Зазвичай компанія робить це до екватора – до середини всього періоду випробувань оновлення. Виходить, що у apple є ще максимум одна збірка, щоб доповнити апдейт. А потім буде пізно.