Apple представила новий магнітний чохол для iphone

11

Американський гігант apple представляє новий чохол-магніт з лінійки mag safe. Новинка виглядає як невелика кишенька зі шкіри, яка кріпиться до задньої панелі смартфона за допомогою магнітів і може виконувати роль міні-гаманця. Новий аксесуар сумісний з останніми моделями iphone 12 і 13.

Шкіряний чохол-гаманець на даний момент доступний в сша за ціною 60 доларів. Новинка вже є і в росії – тут за неї просять 5990 рублів. Оформити замовлення можна вже зараз, але з доставкою доведеться трохи почекати – на сайті замовлення вказуються терміни в районі початку жовтня. Для покупки на вибір пропонується 5 варіантів кольорів.

Одним з головних достоїнств нового чохла вже названа функція findmy або локатор. Якщо чохол раптом відчепиться від телефону або загубиться, то останнє його місце розташування можна буде відстежити за допомогою локатора. Функція підтримується на обох моделях iphone з активованим сервісом локатор.

Міні-гаманець зроблений з якісної натуральної шкіри. Є три відділи для карток. Що важливо-чохол екранований, тобто в нього можна спокійно складати банківські карти.