Apple представила apple watch series 7

14

Сьогодні компанія apple в рамках щорічної осінньої презентації представили нам новинку розумних годинників — apple watch series 7. Думаю, що apple watch чекали всі: від малого до великого. В першу чергу тому, що годинник повинні були отримати оновлений дизайн, проте цього не настало. По-друге, в купертіно, нарешті, постаралися вирішити проблему з автономністю, яка стояла у всіх грудкою в горлі. Звичайно, тільки час покаже на що здатний цей гаджет, але, зізнаємося, apple все ж змогли здивувати публіку. Що ж, пропоную розглянути головні фішки годин і відповісти на питання: а чи варто їх купувати?

Apple представили нові apple watch series 7.

Дизайн apple watch 7

Дизайн у витоках перед презентацією був представлений зовсім інший. Мабуть, всі були впевнені в» прямокутному форматі”, але цього не сталося.

Нові вотчі мають зовнішній вигляд, який дуже нагадує попередній годинник, проте це тільки на перший погляд. Екран нових вотчей став на 20% більше, що допоможе вам зручно переглядати контент. Кути у годинника стали трохи округленнее, але в цілому, це все ті ж вотчі, які ми звикли бачити.

Нові apple watch стали найміцнішими годинниками від компанії apple. Як заявляють в купертіно, фронтальне скло товще на 50%, і має зовсім інший дизайн. Основа стала плоскою, і за рахунок цього скло набуло більш надійну форму з підвищеною стійкістю до тріщин.

Крім цього, годинник отримав 5 різних кольорів: синій, чорний, червоний, золотий і темно-зелений, який відразу ж впадає в очі на презентації.

Нові кольори apple watch 7.

Що нового в apple watch 7

Apple watch series 7 отримали новий процесор apple s7, виготовлений на базі процесора apple silicon, який apple розробляє спеціально для своїх гаджетів. В цілому, для велосипедистів пропрацювали режим тренування. Також apple додала нові циферблати і ремінці для свого годинника.

Нові вотчі також обзавелися новим зарядним пристроєм: нова станція працює через інтерфейс usb-c. На думку apple, нові apple watch стали найміцнішими годинами в історії компанії. Подивимося, як покажуть себе в справі!

В apple watch 7 з’явилися нові функції:

  • можливість виявлення падіння з велосипеда.
  • екран нового годинника став вміщати на 50% більше тексту.
  • з’явився новий спосіб введення тексту: через клавіатуру.
  • новий дисплей, який змінюється в залежності від кута нахилу.
  • ступінь вологозахисту ipx6, вперше в годиннику.

Нові функції apple watch 7.

А ось нові функції у вигляді термометра, вимірювання артеріального тиску і глюкози в крові ми, на жаль, так і не побачили , рівно як і квадратного дизайну, що нагадує iphone 12. Зате в годиннику добре попрацювали над автономністю. Новий годинник заряджатиметься на 33% швидше series 6. До 80% можна буде зарядитися всього за 45 хвилин. Це успіх!

У додатку усвідомленість додали нову функцію — роздум, а в apple fitness+ з’явилися медитації з супроводом — відеосеанси і аудіо. У режимі тренування з’явилися пілатес і тайцзіцюань.

Ціна apple watch 7

Ціна apple watch 7.

У сша вартість apple watch series 7 складе 399 доларів. У лінійці залишилися series 3, se і нові 7. На презентації сказали, що годинник будуть доступні до покупки трохи пізніше, цієї осені. Що ж, будемо чекати.