Анонсований постапокаліптичний 2.5 d-сайдскролл-шутер phantom beasts: redemption для пк

8

Німецький розробник ready steady games анонсував свій 2.5 d-сайдскролл-шутер на постапокаліптичну тему ” phantom beasts: redemption », який в даний час знаходиться в розробці для пк і вийде в steam.

«phantom beasts: redemption» – захоплюючий 2.5 d-сайдскролл-шутер, дія якого відбувається в антиутопічному постапокаліптичному місті, керованому всемогутніми корпораціями, бродячими бандами, смертоносними мутантами і дивним явищем примарних звірів.

Ці містичні істоти з дивовижними здібностями жорстокі і непередбачувані, але іноді вони дозволяють певним людям зв’язуватися з ними, наділяючи їх своїми унікальними здібностями, які допомагають їм вижити на смертоносних вулицях.

Ви – найманий стрілець, відомий як мисливець. Ваша нова робота змусить вас зіткнутися з травмуючим подією з вашого минулого, яке пов’язує вас з феноменом примарних звірів – і для досягнення ваших цілей вам доведеться зіткнутися не тільки зі звичайними небезпеками вулиць санкт-петербурга, але і з іншими наставниками-примари і безліччю ворогів, які керують містом.