AMS Enterprise v2.99.7 [Cracked by PC-RET]

190

AMS Enterprise – найпотужніша програма для масової e-mail розсилки. Весь необхідний функціонал для підготовки і проведення розсилок: імпорт списків передплатників з будь-яких джерел, обробка списків (видалення дублікатів, об’єднання, роз’єднання, порівняння списків, пошук/пошук і видалення контактів по будь-яким критеріям, можливість виконання своїх SQL запитів), потужний Html-редактор для підготовки листів, автоматизація процесу підписки/відписки на розсилки і аналіз вхідної пошти, запуск розсилок за розкладом.

Просунутий MailMerge функціонал – можливість розсилати високо персоналізовані листи (вставляються в лист даних з будь-яких полів списків розсилки, умовна вставка даних, умовні вкладення). Надзвичайно потужне і гнучке ядро відправки: можливість розсилати через безліч Smtp реле та/або через вбудований Smtp сервер програми, гнучкий розподіл потоків листів між релеями і доменами адрес одержувачів, різні обмеження швидкості відправки, можливість запуску безлічі розсилок одночасно, підтримка розсилки через проксі.

Висока доставляемость листів: повна емуляція сигнатури OutLook Express, Windows Mail/Live Mail, можливість повної рандомізації тіла і заголовків листів. Детальна статистика + логи всіх транзакцій з серверами після кожної розсилки, дає вичерпну інформацію про те, що, коли, як швидко і наскільки успішно було розіслано. RealTime статистика за відкритими листами і переходів за посиланнями в листах. І головне: безпеку – всі контакти, листи і статистика розташовуються на вашій машині ! Для роботи програми не потрібні ніякі зовнішні web-сервіси.

AMS Enterprise v2.99.7 [Cracked by PC-RET]

Інструкція по використанню кряка:
#############################################################
1. Скопіювати Crack.exe в папку з встановленою програмою;
2. Запустити Crack.exe;
3. Дочекатися появи вікна з проханням про реєстрацію;
4. Зареєструвати програму за допомогою будь-яких реєстраційних даних;
5. Надалі програму можна запускати через основний файл.
#############################################################

Скачати Pass: hh