Amazon працює над vapor-новим конкурентом steam і egs

7

Подробиці про vapor отримані з торрента, що містить 125 гб даних, які, як стверджується, були злиті з платформи twitch. Серед цих даних є файли, що містять код для неанонсованої гри amazon під назвою vapeworld. Передбачається, що vapeworld-це гра-чат у віртуальній реальності. Хоча це само по собі цікаво, саме пов’язані з vapeworld файли і містять їх папки містять ту невелику інформацію про vapor, яка включена в посилання. До речі забавно, що і vapor, і steam переводяться як “пар”.

Про це можна судити по тому, як steam обробляє установку ігор для свого магазину. Коли користувачі steam завантажують гру, файли гри потрапляють в каталог steam на диску користувача. Саме таким чином vapor представлений в просочилися файлах twitch. Показано, що гра vapeworld була встановлена в підкаталозі vapor, як якщо б користувач vapor купив і встановив гру з вітрини amazon.

Існує набагато більше інформації про vapor, ніж просто дерево папок, що ведуть до установки vapeworld. Просто потрібно трохи попрацювати, щоб зрозуміти, що в цих папках міститься або мається на увазі. Однак суть ідеї полягає в тому, що vapor буде вітриною, подібною до steam. У нього буде власний sdk, і він буде вбудований в vapeworld і, можливо, в інші ігри, подібно до того, як steam працює з деякими багатокористувацькими іграми.

Ще одним ключовим аспектом vapor є те, що він призначений для інтеграції з платформою twitch. Подробиці про те, як vapor інтегрується з twitch не уточнюються, але, ймовірно, мова йде про допомогу користувачам в стрімінгу або доступі до таких функцій twitch, як чат в грі.

Поки неясно, який статус платформи vapor від amazon, так як вона не була офіційно анонсована. Це може означати, що вступ amazon у війну комп’ютерних ігор – лише питання часу, що зробить її безпосереднім конкурентом steam, epic games store і microsoft games store. Це також може означати, що amazon не впевнений у своєму бажанні вийти на ринок і просто відчуває ситуацію, що склалася. Швидше за все, це не остання новина про vapor або vapeworld для pc-геймерів.