Amazon games об’єдналася з колишніми розробниками horizon: zero dawn, fable і battlefield для створення нового ip

13

Спроба amazon увійти в сферу інтерактивних розваг була, м’яко кажучи, непростою, проте компанія залишається вірна своєму курсу і продовжує розвивати ініціативу з випуску ігор від сторонніх розробників.

Наступним проектом amazon games стане новий ip від британської інді-студії glowmade , до складу якої входять ветерани ігрової індустрії, які раніше працювали над battlefield , horizon: zero dawn , fable і littlebigplanet . Подробиць про нову гру glowmade поки немає, але вона описується як проект з “інноваційним онлайн-кооперативом”.

Раніше glowmade представила адвенчуру rustheart в дусі “сталевого гіганта”, яка буде видана в рамках програми ea originals .

“amazon games займається пошуком і випуском кращих в своєму класі ігор, будь то тайтли від aaa-студій або захоплених інді-команд. Glowmade-це команда висококласних розробників, що володіють достатнім творчим потенціалом і досвідом для створення проектів, які сподобаються гравцям. Ми раді можливості тісно співпрацювати з цією талановитою студією, щоб надати геймерам найкращі ігрові можливості”, – повідомив віце-президент amazon games крістоф хартманн.

За словами глави glowmade джонні хоппера , amazon games виявилася відмінним партнером і допомогла студії в реалізації всіх задуманих ідей.

” команда glowmade неймовірно старанно працює над новим захоплюючим ip, і amazon games виявилася відмінним партнером. Прагнення amazon games допомогти реалізувати наше творче бачення було приголомшливим. Нам не терпиться показати світу те, чим ми займаємося”.

Наступного тижня amazon games випустить масштабну mmorpg new world , яка стане її першим великим релізом після скасування численних ігор.