Aliexpress росія назвала найпопулярніші смартфони 2021 року: всі 4 місця зайняв один бренд

17

Компанія «aliexpress росія» представила аналітичний сервіс «алііндекс», який показує переваги росіян на платформі онлайн-шопінгу за перше півріччя 2021 року. Він буде оновлюватися два рази на рік, відстежуючи споживчі тренди в російських регіонах.

Найпопулярнішими смартфонами першої половини поточного року серед російських користувачів aliexpress стали poco x3, poco m3, redmi note 9 і redmi note 10. Всі чотири моделі належать компанії xiaomi. Примітно, що iphone xr, який в минулому році виявився найпопулярнішим смартфоном серед росіян, в цьому році не зміг закріпитися в лідерах.

До слова, смартфони складають найзначнішу частку покупок російських користувачів на aliexpress. Ця категорія товарів займає 35% від загального обсягу в грошовому вираженні. Гаджети-помічники по дому та електроприлади для краси разом складають 49%. Найбільш затребуваними є пилососи, а найпопулярнішими моделями — роботи-пилососи ilife v50 і ilife v55. Росіяни також активно купують одяг на aliexpress, частка цієї категорія становить 17%.

Згідно “алііндексу”, найактивніші покупці — з москви і санкт-петербурга. У п’ятірку регіонів за активністю онлайн-шопінгу також увійшли новосибірськ, волгоград і єкатеринбург. Найбільше грошей витрачають в новосибірську, найменше — в уфі.