Актуальні промокодом по genshin impact на жовтень 2021 року

9

У гравців action/rpg genshin impact є можливість скористатися промокодами, щоб отримати різні корисні речі. З їх допомогою, наприклад, можна роздобути камені витоку, книги досвіду героя і багато інших предметів, які дозволять вам прискорити прогрес.

Команда розробників постійно ділиться новими промокодами. Однак у більшості з них обмежений термін дії, тому багато кодів зараз вже недійсні. Тут ви знайдете список робочих промокодом для genshin impact на жовтень 2021 року, а також інструкцію по їх активації. Сторінка буде регулярно оновлюватися протягом усього місяця, так що радимо періодично сюди заглядати, особливо після анонсів великих оновлень.

робочі промокоди на жовтень 2021 року:

Скористатися промокодами можна декількома способами. Найбільш простим буде активація коду через офіційний сайт genshin impact. Для цього вам потрібно зайти під своїм обліковим записом, після чого перейти на спеціальну сторінку “промокодом”. Потім виберіть сервер, на якому ви граєте, введіть ім’я персонажа і вставте промокод, який хочете активувати. Цей варіант цікавий тим, що для нього потрібно заходити в гру.

Крім того, ви можете використовувати промокод прямо в клієнті genshin impact. Відкрийте меню і зайдіть в налаштування гри. Далі виберіть розділ ” обліковий запис “і натисніть”отримати промокод”. Вам залишиться тільки ввести бажаний код у вікні.

Також нагадаємо, що кожен промокод можна активувати на обліковому записі тільки один раз. Предмети за нього будуть відправлені вам на внутрішньоігрову пошту.