Acer представила монітор nitro xv272u kf з частотою оновлення 300 гц при дозволі wqhd

8

реклама

Тайванська компанія acer представила новий монітор nitro xv272u kf, особливістю якого є висока частота оновлення 300 гц при роздільній здатності wqhd, що є новинкою для ринку ігрових дисплеїв. Діагональ екрану становить 27 дюймів, а заявлений час відгуку дорівнює 0,5 мс (gtg). Справедливості заради, варто зауважити, що специфікації виробника не завжди повністю досягаються в незалежних тестах, тому в подібних характеристиках необхідно враховувати маркетингову складову.

Nitro xv272u kf наділений підтримкою технології amd freesync premium і відповідає вимогам displayhdr 600, що означає яскравість панелі не менше 600 кд/м2. Колірний простір dci-p3 має охоплення до 90 відсотків. Завдяки вбудованим датчикам яскравість і колірна температура може автоматично регулюватися відповідно до навколишнім освітленням. Порти підключення представлені двома hdmi 2.0, чотирма usb-a, два з яких розташованих збоку, displayport 1.4 і роз’ємом для навушників. Підставка має регулювання нахилу.

Рекомендована роздрібна ціна на цей раз відома і становить 1149 євро. Це досить багато для 27-дюймового монітора wqhd, але жоден інший виробник ще не пропонує 300 гц в 1440p.