5 дешевих товарів з aliexpress, які роблять наше життя простіше

12

Зустрічайте нову частину регулярної рубрики з добірками цікавих товарів з aliexpress! в рамках цього циклу статей я вибираю гаджети, прямо або побічно відносяться до тематики сайту. У таких добірках ви знайдете пристрої, які напевно стануть цікаві не тільки гікам і любителям незвичайних гаджетів, але і середньостатистичним відвідувачам китайської торгової площадки.

Автомобільний озонатор для усунення неприємних запахів

Озонатори повітря генерують озон, який очищає повітря і тим самим усуває неприємний запах. Як правило, подібні гаджети призначені для квартир, але ця модель створена для використання в авто: за розміром вона приблизно як банку газованої води, а її потужності вистачить якраз для очищення повітря в салоні машини. Пристрій працює в двох режимах: 20 хвилин безперервного очищення повітря або регулярне включення і відключення в автоматичному режимі.

 • продуктивність вироблення аероіонів: 8 млн / см3 (50 мг/год).
 • габарити: 160×56×56 мм.
 • живлення: від акумулятора (2000 ма⋅год) або по кабелю.
  • «відмінно працює.запахи в машині і правда зникли.за розміром трохи вище банки коли 0.33.для підстаканника мала штучка.у машині при озонації не знаходиться(один режим 20хв або самим відключити)”.
  • “зарядив, потримав кнопку три секунди, заробив, вентилятор злегка шарудить через скільки то хвилин відключається, верхня кнопка три секунди потримати, включається і запах озону”.

Купити на aliexpress за 960 рублів.

120+ замовлень. Середній рейтинг: 4,7 з 5 балів (60+ відгуків).

є.

Мініатюрний повербанк з вбудованим кабелем

Портативні акумулятори виручають, але часом доставляють багато незручностей: габаритний і не найлегший цеглинка потрібно постійно носити з собою, а ще й кабель до нього. Ця модель мінімізує всі недоліки, оскільки вона і сама по собі мініатюрна, і кабель типу usb-c вбудований в корпус (служить заодно і шнурком). Втім, стандартні роз’єми для проводів в повербанку теж є: два usb-a, один usb-c (для заповнення і віддачі енергії), один lightning для зарядки самої батареї.

 • номінальна ємність: 5800 ма ∙ год (або 10 000 ма ∙ год при 3,7 в — 37 вт ∙ год).
 • габарити: 100×65×24 мм
 • потужність: 15 вт.

Купити на aliexpress за 1 810 рублів.

50+ замовлень. Середній рейтинг: 4,4 з 5 балів (20+ відгуків).

Відправка зі складу в росії: немає.

Універсальний перехідник для будь-яких розеток (в дві сторони)

Цей інструмент незамінний для мандрівників, але він також корисний і для любителів замовляти гаджети на іноземних майданчиках. У нього можна вставити вилки європейського, американського, британського і австралійського зразків, і в сам цей перехідник вбудовані всі ці ж 4 вилки — таким чином вийде і іноземні гаджети підключити в свою розетку, і свої пристрої вставити іноземні мережі живлення. Виробник також подбав про дрібниці і оснастив апарат фізичним вимикачем. На вибір доступні дві моделі: звичайна і з двома додатковими роз’ємами usb-a.

  • «товар якісний, працює без проблем”.
  • “дуже прикольна штука, прийшла в чохлі”.
  • «відмінний перехідник. Всі роз’єми працюють”.

Купити на aliexpress за ціною від 300 рублів.

450+ замовлень. Середній рейтинг: 4,8 з 5 балів (160+ відгуків).

Відправка зі складу в росії: немає.

Тришаровий органайзер для аксесуарів

Звичайні органайзери на aliexpress-найпростіші сумочки з парою утримуючих гумок всередині. Такі підходять для перевезення невеликого числа кабелів, але якщо гаджетів і аксесуарів для них багато, то без подібного мініатюрного валізки не обійтися. У нього відразу три відсіки (“поверху”), в кожному з них різні власники для різної периферії: вийде вмістити і флешки, і кабелі, і адаптери, і мишки, і повербанки, і навушники, і багато іншого. Корпус виконаний з водонепроникного матеріалу, а поверх блискавок встановлені заглушки, тому з таким валізкою можна сміливо ходити під дощем.

 • габарити: 30х23х11 см.
  • « сумка відмінна, своїх грошей коштує, повністю відповідає опису”.
  • ” відмінне рішення!!! ндё необхідне в одному місці! якість відмінна, жодної ниточки не стирчить, ндё зроблено рівно!!! рекомендую продавця і органайзер!!!»
  • «відмінний якісний товар. Всі шви закладені, не де, не чого не стирчить. Матеріал якісний. Ну на рахунок водозахисту-звичайно тільки від бризок. Застібки блискавки звичайні”.

Купити на aliexpress за 1 270 рублів.

2 315+ замовлень. Середній рейтинг: 4,8 з 5 балів (990+ відгуків).

Відправка зі складу в росії: є.

Проста автомобільна лампа, яку можна зняти

Це найпростіший автомобільний світильник, що активується виключно за дотиком кнопки і не підтримує регулювання яскравості або температури. Але у нього є особливість – саму лампу можна легко витягнути з магнітної платформи (кріпиться на міцний двосторонній скотч 3m), щоб підсвітити потрібне місце в автомобілі. Гаджет працює від usb-кабелю, але в нього вбудований і акумулятор — його вистачить на 1,5 години безперервної роботи, чого явно буде більш ніж достатньо для використання в автомобілі поза платформою. Виробник робить акцент на відсутності у світлодіодів мерехтіння-очі не будуть втомлюватися.

 • температура світла: 4000к.
 • акумулятор: на 400 ма ∙ ч.
 • габарити (разом з платформою): 127х88х11 мм.
 • вага: 109 грам.

Купити на aliexpress за 1 370 рублів.

155+ замовлень. Середній рейтинг: 4,8 з 5 балів (55+ відгуків).

Відправка зі складу в росії: немає.