4K Stogram

4
Завантажуйте фотографії Instagram користувачів на ваш комп’ютер!


4K Stogram

4K Stogram — це десктопний клієнт Instagram для PC, Mac або Linux, який дозволяє завантажувати і зберігати фотографії будь-якого користувача Instagram. Додаток абсолютно безкоштовно, кроссплатформенно і має відкритий вихідний код. Просто введіть ім’я користувача або вставити посилання на фотографію і натисніть «Follow User». Спробуйте!

4K Stogram Інструкція з використання
Як завантажити фотографії з аккаунта Instagram

Instagram — безкоштовний додаток обміну фотографіями, але воно створене для використання тільки на мобільних платформах. Якщо ви шукаєте рішення для завантаження і збереження фотографій Instagram на своєму комп’ютері, то спробуйте 4K Stogram — безкоштовне, багатоплатформовий додаток з мінімалістичним дизайном.

1. Скачайте і встановіть 4K Stogram. Додаток доступний для Mac OS X, Windows і Linux.

2. Після запуску програми ви побачите головне вікно. Все що вам потрібно зробити, це ввести ім’я користувача в текстове поле і натиснути Follow.

4K Stogram

3. Як тільки зображення завантажаться, клікніть двічі на мініатюру фотграфии, і вона відкриється у вашому переглядачі. Ви також можете переглянути фото в папці, для цього виберіть пункт Показати в папці’ в контекстному меню.

4K Stogram

4. І це все! 4K Stogram — найпростіше рішення для збереження Instagram фотографій!

Увага Ви можете додати декілька імен користувачів, і їх нові фото будуть завантажуватися при кожному запуску програми.

4K Stogram Відео інструкція англійською

Скачати 4K Stopgram для Windows, Mac, Linux