10 секретних приколів від Google

203
10 секреных приколів від Google

10 секретних приколів від Google:

1. У пошуковик вводимо наступні словосполучення: зробити бочку зергов пік нахилу.

2. При перегляді будь-якого відео в YouTube зупиніть його і швидко, по черзі натисніть: вправо, вгору. Насолоджуйтесь грою в змійку!

3. Розводимо бардак на головній сторінці пошуку Google – mrdoob.com / проекти / chromeexperiments / google_gravity /

4. У пошуку присутня функція конвертор величин, наприклад, якщо ввести долар в євро, то на першому місці буде курс. А тепер запитайте скільки папуг в удаві.

5. Піаніно в YouTube. Включаєте відео і граєте верхніми циферками (над клавіатурою). – www.youtube.com/watch?v=FlcfB9ZPmJw&feature=playe .. ! Потім зупиняєте і згадуєте про пунк 2.

6. Напевно, всі знають що таке дадлі. На свята команда Google намагається урізноманітнити свою головну сторінку, внести родзинку, так сказати. Окремо варто звернути увагу на такі дадлі: * В честь Дня народження Леса Пола була створена гітара в 2011 році. Побринчать і поофігевать можна тут – www.google.com/logos/2011/lespaul.html * Гру Pac-Man всі пам’ятають? Тепер пограти в неї можна і в дадлі – https://www.google.com/doodles/30th-anniversary-of-pa ..

7. А ось фіча в китайському Гуглі. За запитами шукає картинки. Як працює самі розберетеся – www.google.com.hk / міжнародний аеропорт / ж-CN / посадка / shuixia

8. Якщо вас дістають проханнями щось знайти в пошуку, тому що «самі не можуть», то ви завжди можете скористатися сайтом как-iskat.ru / . І злість пройде і посміятися можна.

9. Перекладач Google translate.google.com / вводимо: Доброго ранку, Дмитро Анатолійович або Доброго ранку, Володимир Володимирович.

10. Для тих, хто використовує RSS рідер від Google: перебуваючи в Google Reader наберіть комбінацію стрілками: вгору, вгору, вниз, вниз, вліво, вправо, вліво, вправо, B, A. Вискочить ніндзя. Не забудь поділитися приколами з друзями!