10 Кращих модів на Kingdom Come Deliverance

94

Kingdom Come Deliverance – це унікальна і історично достовірна RPG, яка отримала високі оцінки критиків і визнання серед звичайних геймерів.

Звичайно, Kingdom Come Deliverance гра не ідеальна, у неї крім багів є досить спірні геймплейні рішення, що віднімають багато часу і просто дратують. Але ПК-боярам не варто турбуватися, так як ігровим співтовариством вже були випущені кілька корисних модифікацій, з допомогою яких можна змінити гру на свій смак.

Unlimited Saving

Найбільшій критиці піддалася система збережень, при якій можна зберігатися тільки в спеціально відведених місцях або випиваючи алкогольний напій, перетворюючи головного героя в алкоголіка. Якщо ви турбуєтеся про печінки Индржиха і просто хочете помітно спростити проходження Kingdom Come Deliverance, тоді встановіть цей мод, дає нескінченну кількість збережень в будь-який час.

Texture Streaming Improvements

Kingdom Come Deliverance Texture Streaming Improvements

Движок Cryengine малює, безумовно, красиву картинку, але навіть на просунутих ПК може псувати настрій постійними подзагрузками текстур, перетворюючи графіком суцільне мильне місиво. Цей мод вирішить проблему з подзагрузкой текстур без збільшення системних вимог Kingdom Come Deliverance.

No Helmet Vision

Kingdom Come Deliverance Texture Streaming Improvements

При надяганні шолома з забралом значно зменшується огляд, що може викликати дискомфорт при грі. Даний мод зможе повністю усунути цей маленький недолік і прибере всі затемнені ділянки з екрану при надяганні шолома.

More Responsive Targeting

Kingdom Come Deliverance More Responsive Targeting

Бойова система гри заточена під дуелі і при сутичці з кількома противниками завжди фокусується тільки на одному персонажі. Даний мод зменшує затримку при фокусуванні з одного ворога на іншого і дозволяє без проблем розправлятися навіть з численними ворогами. Особливо цей мод стане в нагоді в фіналі гри, де будуть великі бійки і облоги замків.

Perkaholic

Kingdom Come Deliverance Perkaholic

Модифікація для Kingdom Come Deliverance ще більше розширює кількість перков, які може взяти головний герой. Є, наприклад, перк «Спритність», що знижує втрати при падіннях з висоти. Крім цього мод додає кілька перков для володіння луком і цілих дев’ять для рукопашного бою, що дозволяють з Индржиха зробити середньовічного Чака Норріса.

Henry’s Face Customization

Kingdom Come Deliverance Henry’s Face Customization

Цей мод додає функцію кастомізації особи Генрі, з-за чого можна створити головного героя з унікальною зовнішністю. На даний момент в модифікації доступно 4 різноманітних текстури особи, 5 зачісок і 6 кольорів очей.

Realism Mod

Kingdom Come Deliverance Realism Mod

Якщо механіка бою вам здалася недостатньо реалістичною (цікаво, а такі люди взагалі існують?), то цей мод вносить невеликі корективи в систему пробивання броні і пошкоджень на високих рівнях. Крім того, модифікація дозволяє використовувати щити і алебарди в якості зброї.

Dark Times Overhaul

Kingdom Come Deliverance Dark Times Overhaul

Один з наймасштабніших модів на Kingdom Come Deliverance, що представляє собою модифікацію по типу «все в одному». У грі змінюється ігровий баланс (швидке відновлення витривалості, коригування репутації тощо), економіка, бойова система, додається декілька перків і характеристик, а також поліпшується графіка.

Bow Dot Reticle

Kingdom Come Deliverance Bow Dot Reticle

Розробники гри, щоб забезпечити максимальний рівень занурення в середньовічну RPG, відключили курсор при прицілюванні з лука. Якщо ви не готові до такого хардкору, то рекомендуємо завантажити цей мод на Kingdom Come Deliverance.

Optmazed Graphic Presents

Kingdom Come Deliverance Optmazed Graphic Presents

Оптимальний мод на Kingdom Come Deliverance, який виконує відразу дві важливі завдання: підвищує FPS і покращує графіком. Звичайно, для кращої графіки довелося відключити анімацію трави і знизити якість тіней від хмар, але мододелы це компенсували поліпшеними тінями, згладжуємо і більш досконалим глобальним освітленням.

Моди можна встановлювати тільки на ліцензійну копію гру, тому якщо ви ще не придбали гру, рекомендуємо завантажити Kingdom Come Deliverance в Стиме. Якщо у вас виникли труднощі з проходженням гри, то можете прочитати наш .

Джерело: http://softik.net.ua/